Jean-Louis Gregoire skulptur
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JEAN-LOUIS GRÉGOIRE (1840-1890) efter 1800/1900-tal, statyett föreställande kvinna med spegel och orm vid fötterna, signerad i gjutningen, sockel i marmor med en plakett med texten "Verité Par Guillemin", höjd ca 37 cm
605482
2019-01-15