Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1900-tal, i form av radierande strålar, skuren i trä samt förgylld, urtavla i emalj, konvext glas, diameter ca 57 cm

Urtavlan lös, smärre slitage

605485

2019-01-15