Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): figurkomposition, signerad Lindström och 131/200, litografi, bildyta ca 71x52 cm

Smärre gulnad

605486

2019-01-15