Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinnofigur, signerad J. Naliwajko, olja på duk, ca 115x75 cm

605487

2019-01-15