Naliwajko oljemålning

Naliwajko oljemålning
Naliwajko oljemålning
Naliwajko oljemålning
Naliwajko oljemålning
Naliwajko oljemålning
Naliwajko oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinnofigur/Ängel, signerad J. Naliwajko, olja på duk, delvis guldgrund, ca 112x90 cm

605488

2019-01-15