Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinnofigur/Ängel, signerad J. Naliwajko, olja på duk, delvis guldgrund, ca 112x90 cm
605488
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här