Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KOMPASSHUS, sekelskiftet 18/1900, koppar, för 2 ljus, höjd ca 22 cm
Bucklor, åldersrelaterat slitage
605489
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här