Kompasshus

Kompasshus
Kompasshus
Kompasshus
Kompasshus
Kompasshus
Kompasshus
Kompasshus
Kompasshus

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KOMPASSHUS, sekelskiftet 18/1900, koppar, för 2 ljus, höjd ca 22 cm

Bucklor, åldersrelaterat slitage

605489

2019-01-15