Per-Ola Andersson oljemålning

Per-Ola Andersson oljemålning
Per-Ola Andersson oljemålning
Per-Ola Andersson oljemålning
Per-Ola Andersson oljemålning
Per-Ola Andersson oljemålning
Per-Ola Andersson oljemålning

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PER OLA ANDERSSON (född 1961): Abstrakt komposition, signerad Per Ola Andersson, olja på duk, 100x100 cm

605492

2019-01-15