Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´, dekor av man som kikar ned i asken, höjd ca 2.2 cm, diameter 6.2 cm
Smärre slitage
605493
2019-01-15