Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben, signerad M. Lorentzon, olja på pannå, ca 61x99cm

605494

2019-01-15