Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800/1900-tal, 6 lådor, fanér i bl a valnöt, handtag i brons, höjd ca 134 samt 77x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas

605495

2019-01-15