Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets slut, 4 yttre lådor, skrivdel med 7 lådor, nyckelplåtar i brons, fanerad i valnöt, nyckel finns höjd ca 98 samt 79x49 cm

Låset kärvar, skrivskivan sitter löst, fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

605498

2019-01-15