Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD med pigtittare, 1800/1900-tal, pigtittaren är ej fastmonterad (ej ursprungligt tillhörande), fanér i valnöt samt detaljer i masurbjörk, skrivbordets höjd 72, 92x54 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

605499

2019-01-15