Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, mässing och blå lackering, ställbar arm, Frandsen, Danmark, 1900-talets andra hälft, höjd ca 130 cm
Bruksslitage
605500
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här