Golvlampa mässing Frandsen

Golvlampa mässing Frandsen
Golvlampa mässing Frandsen
Golvlampa mässing Frandsen
Golvlampa mässing Frandsen
Golvlampa mässing Frandsen
Golvlampa mässing Frandsen
Golvlampa mässing Frandsen
Golvlampa mässing Frandsen

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, mässing och blå lackering, ställbar arm, Frandsen, Danmark, 1900-talets andra hälft, höjd ca 130 cm

Bruksslitage

605500

2019-01-16