Spegel 1900-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, träskuren dekor av bland annat lagerbård, festong, blommor och fleuron, fasettslipat glas, sigillmärkt "L. A. Winberg Malmö Förgyllare", höjd ca 100 cm
605501
2019-01-15