Spegel 1900-tal

Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, träskuren dekor av bland annat lagerbård, festong, blommor och fleuron, fasettslipat glas, sigillmärkt "L. A. Winberg Malmö Förgyllare", höjd ca 100 cm

605501

2019-01-15