Skåp sengustavianskt

Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt

Såld för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, sengustavianskt, bemålat i grått, dekor i pastellage, höjd ca 114, 126x66 cm, nyckel finns

överdel, slitage, senare bemålning, smärre skador

605502

2019-01-15