Soffa blandstil

Soffa blandstil
Soffa blandstil
Soffa blandstil
Soffa blandstil
Soffa blandstil
Soffa blandstil
Soffa blandstil
Soffa blandstil
Soffa blandstil
Soffa blandstil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, blandstil, sent 1800-tal, stomme i valnöt, svärtade detaljer, randig tygklädsel, bredd 140, sitthöjd 47 cm

Smärre slitage, klädsel med fläckar

605508

2019-01-15