Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1920/30-tal, flammig björk, skuren dekor, invändiga lådfack samt hyllplan, höjd 127, bredd 84, djup 40 cm
Smärre slitage
605511
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här