Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1920/30-tal, flammig björk, skuren dekor, invändiga lådfack samt hyllplan, höjd 127, bredd 84, djup 40 cm

Smärre slitage

605511

2019-01-15