Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1980-tal, vitlackerad bambu, höjd 49, 56x42 cm
Slitage
605513
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här