Sängbord 1980-tal

Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal
Sängbord 1980-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1980-tal, vitlackerad bambu, höjd 49, 56x42 cm

Slitage

605513

2019-01-15