Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, bok, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 106 cm
Bruksslitage
605514
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här