Fratelli Reguitti herrbetjänt

Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, bok, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 106 cm

Bruksslitage

605514

2019-01-15