Spegel med lampetter
Vollendet
2019-01-15
605521
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SPEGEL MED LAMPETTER, mahognyfanér samt skärmar i opalglas, mässingsdekor, 1940/50-tal, höjd 115, bredd 56 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen