Spegel med lampetter

Spegel med lampetter
Spegel med lampetter
Spegel med lampetter
Spegel med lampetter
Spegel med lampetter
Spegel med lampetter
Spegel med lampetter
Spegel med lampetter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL MED LAMPETTER, mahognyfanér samt skärmar i opalglas, mässingsdekor, 1940/50-tal, höjd 115, bredd 56 cm

Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen

605521

2019-01-15