Stolar Malmsten

Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", stolar, 4 st, Bodafors, 1900-talets mitt, bemålade, stoppad sits, brännmärkta Carl Malmsten, sitthöjd ca

Slitage, en stol med en trasig ryggpinne

605534

2019-01-15