Karmstol senjugend

Karmstol senjugend
Karmstol senjugend
Karmstol senjugend
Karmstol senjugend
Karmstol senjugend
Karmstol senjugend
Karmstol senjugend
Karmstol senjugend
Karmstol senjugend
Karmstol senjugend

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1920-tal, senjugend, betsad mahogny, grönt konstläder med tennlickor, sitthöjd 45 cm

Armstöd med lagningar

605536

2019-01-15