Ytterfoder stora blomkrukor jugendstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 1 par, porslin, jugendstil, 1900-talets andra hälft, reliefdekor med liljor, höjd 23 cm, diameter ca 35 cm

Bruksslitage

605537

2019-01-15