Diana upptäcker Calistos havande oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), troligen efter Antoine Coypel eller Francesco Albani: Diana upptäcker Calistos havande, olja på pannå, ca 27x33 cm

605540

2019-01-15