Figurscen oljemålning
Valmis
2019-01-15
605541
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter Johannes Lingelbach: Figurscen, olja på pannå, ca 24x33 cm
Krackeleringar