Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON, litografier, 4 st, "The Helmsman", "The landing Place", "The return" samt "Spetsbergen, Kings Bay", signerade samt numrerade specialutgåva 10/75 samt H C XLVIII, de tre första ca 30x42 cm

605542

2019-01-15