Roland Svensson litografier
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON, litografier, 4 st, "The Helmsman", "The landing Place", "The return" samt "Spetsbergen, Kings Bay", signerade samt numrerade specialutgåva 10/75 samt H C XLVIII, de tre första ca 30x42 cm
605542
2019-01-15