Willem de Kooning
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
WILLEM DE KOONING (1904-1997) "High school desk", 1971, signerad, daterad och numrerad de Kooning -71, 24/57, litografi, ca 85x62 cm
LITTERATUR
Graham 15
Grafik&Skulptur
något bubbligt, ej examinierad u ram
605548
2019-02-27