Willem de Kooning

Willem de Kooning
Willem de Kooning

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

WILLEM DE KOONING (1904-1997) "High school desk", 1971, signerad, daterad och numrerad de Kooning -71, 24/57, litografi, ca 85x62 cm

LITTERATUR
Graham 15

Grafik&Skulptur

något bubbligt, ej examinierad u ram

605548

2019-02-27