Nils Gunnar Zander

Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Abstrakt komposition, signerad Zander, Melbourne a tergo och daterad -92, blandteknik på duk, 167x207 cm

Smrre slitage

605553

2019-01-15