Ville Vallgren

Ville Vallgren
Ville Vallgren
Ville Vallgren
Ville Vallgren
Ville Vallgren
Ville Vallgren

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

VILLE VALLGREN (1855-1940) Marjatta, signerad och daterad Paris 1889, gips, höjd 37 cm + sockel 21 cm

Kraftigt skadad, många reparationer

605560

2019-01-15