Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
VILLE VALLGREN (1855-1940) Marjatta, signerad och daterad Paris 1889, gips, höjd 37 cm + sockel 21 cm
Kraftigt skadad, många reparationer
605560
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här