Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Utan titel, signerad och daterad Jan Håfström 1978, numrerad 28/40, färglitografi, ca 45x72 cm

Grafik&Skulptur

605561

2019-02-28