Byrå 1930-tal

Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, SPEGEL, 1930-tal, möjligen Birger Ekman Mjölby Intarsia, fanérad i mahogny, svärtade dekorknoppar, lådfronter resp krön med dekor av intarsia i olika träslag, byråns mått höjd ca 68, 70x32, spegelns mått 110x46 cm

Smärre ytskador

605576

2019-01-15