Golvur Stiernsund

Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund
Golvur Stiernsund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, Stiernsund, Märkt IG (Johannes Goude 1867-1950), höjd 220 cm

slitage, skador

605584

2019-01-19