Etui 1800-tal Sverige

Etui 1800-tal Sverige
Etui 1800-tal Sverige
Etui 1800-tal Sverige
Etui 1800-tal Sverige
Etui 1800-tal Sverige
Etui 1800-tal Sverige
Etui 1800-tal Sverige
Etui 1800-tal Sverige

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTETUI, 1800-talets slut, stålskuren dekor, blånerat, förgyllt samt emalj, dekor av Svenska riksvapnet, Bohusläns landskapsvapen, Göteborgs stadsvapen samt oidentifierat, monogram FE, ca 9x5 cm

605590

2019-01-27