Etui 1800-tal Sverige
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CIGARETTETUI, 1800-talets slut, stålskuren dekor, blånerat, förgyllt samt emalj, dekor av Svenska riksvapnet, Bohusläns landskapsvapen, Göteborgs stadsvapen samt oidentifierat, monogram FE, ca 9x5 cm
605590
2019-01-27