Elektronik
2019-01-20
605591
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELEKTRONIK, 5 delar, 4 brödrostar samt hårtork, 1900-talets mitt eller tidigare
bruksslitage