Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal

Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal
Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HURTS/ARKIVSKÅP, 1940/50-tal, metall, industriudesign, svart hammarlack, 3 lådor med draghandtag, utskjutbar avlastningshylla, höjd ca 80, 40x56 cm

Slitage

605613

2019-01-21