Stolar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, skulpterad dekor, stoppad sits, blommig klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Senare klädsel, smärre fanérbortfall, slitage

605619

2019-01-21