Miodrag Djuric litografi

Miodrag Djuric litografi
Miodrag Djuric litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DADO MIODRAG DJURIC (1933-2010): Figurkomposition, signerad Dado, 12/75, litografi, bladmått ca 66x48 cm

605631

2019-01-20