Örenlappsfåtölj

Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, sitthöjd 45 cm

slitage

605635

2019-01-21