Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 2 st, Kina, 1900-tal, i form av häst och fågel, förgyllt silver och emalj resp emaljarbete på metall, sockel i grön sten resp trä, höjd ca 17 resp 9 cm
605638
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här