Plankett brons

Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERDA SPRICHORN, plakett, kvinnoansikte med vers av Viktor Rydberg, signerad Gerda Sprinchorn samt daterad 1897, brons, diameter 32 cm

605644

2019-01-17