Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 44/50, handtryckt analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm
Oramat fotografi
605655
2019-01-15