Sideboard 20-talsklassicism
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1920-talsklassicism, fanerat i björk och alm med intarsia i bl a jakaranda, delvis svärtat, topp med lös glasskiva, 3 dörrar med bakomvarande hyll- och lådinredning, kulfötter, nyckel medföljer, höjd ca 74, 175x 52 cm
Bruksslitage, märken, repor
605662
2019-01-15