Kjartan Slettemark Nixon Visions affisch
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KJARTAN SLETTEMARK (Norge/Sverige, 1932-2008): "Nixon Visions", utförd 1971, signerad Kjartan, numrerad 26/100, affisch, ca 48x66 cm, oramad
Grafik&Skulptur
Hanteringsveck, mindre slitage
605665
2019-02-28