Kjartan Slettemark Nixon Visions affisch

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KJARTAN SLETTEMARK (Norge/Sverige, 1932-2008): "Nixon Visions", utförd 1971, signerad Kjartan, numrerad 26/100, affisch, ca 48x66 cm, oramad

Grafik&Skulptur

Hanteringsveck, mindre slitage

605665

2019-02-28