Vägglampor AJH 1900-tal

Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AJH, vägglampor, 1 par +1, 1950/60-tal, mässing, grålackerade skärmar, längd ca 40 cm

Bruksslitage

605683

2019-01-20