Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGARMATURER / BORDSARMATURER, 2 par, 1970-tal, Hemi, "Klot III" höjd 25 cm, omärkt taklampa medföljer
Brusslitage och repor
605692
2019-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här