Klubbat för:
6 600 SEK
8 000 SEK
CARL GUSTAF FYRWALD (1750-1825, aktiv från 1776), spegel,1700-tal, gustaviansk, signerad, hallstämplad och daterad 1782, ca 164x66 cm
Delar saknas, senare bronsering
605694
2019-01-17