Stolar
2019-01-15
605698
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st., 1920/30 tal, ryggbricka fanerat i olika träslag, stomme i betsad björk, sitthöjd 45 cm
Senare omklädda, ytskador