Skåp rokoko
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, mörkmålad furu, nederdel med lådor, överdel med bakomliggande hyll- och lådinredning, skedhylla, draghandtag av brons, höjd ca 205, 140x61 cm
Nyckel medföljer
Renoverat och kompletterat, större torkspricka, bruks- och åldersslitage, lös listdel medföljer
605704
2019-01-17